|
Tylko jedna uwaga - Jirsak pierwszy skład.
Poczucie ciągłej rywalizacji pomiędzy nim a Gargułą, chyba dobrze wpływa na tą dwójkę.
Edit
Wynik raczej gorszy od gry, bo setek mieliśmy co najmniej kilka. Niestety brakuje celności. Miejmy nadzieję, że wkrótce się poprawi.
Ostatnio edytowane przez Pastor777 : 15.07.2010 o godz. 20:53.
|