Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 15.07.2010, 20:41
ale co niektórzy się nahisteryzowali to ich.

Uff, wreszcie normalna widownia i śpiewy i doping a nie wuwuzele. Człowiek zapomniał, że to możliwe .
Gdyby nie ten wypadek.