Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 15.07.2010, 20:40
W Krakowie powinno byc latwiej.. nie bedzie juz presji ale tak czy inaczej boje sie kolejnych rund.

p.s niestety zmarl drugi kibic z tego wypadku <*>