Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
598
15.07.2010, 20:40
W Krakowie powinno byc latwiej.. nie bedzie juz presji ale tak czy inaczej boje sie kolejnych rund.
p.s niestety zmarl drugi kibic z tego wypadku <*>
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori