Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
594
15.07.2010, 20:36
Zszedł Małecki, jest dużo lepiej.Czy naprawdę nikt nie widzi destrukcyjnego(nie chodzi tu o grę) wpływu tego zawdonika na drużynę? Co też istotne Jirsak dużo zrobil przy obydwu golach.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq