Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 15.07.2010, 20:36
Zszedł Małecki, jest dużo lepiej.Czy naprawdę nikt nie widzi destrukcyjnego(nie chodzi tu o grę) wpływu tego zawdonika na drużynę? Co też istotne Jirsak dużo zrobil przy obydwu golach.