Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3960
Stary 15.07.2010, 18:55
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
O wsydzie to my akurat nie mamy prawa pisać. Grali przy potwornym gorącu, przy czym zremisowali więc oszczędzcie sobie komentarzy, że wstyd.
Pogoda jest taka sama dla obu stron. Dla mnie to jest wstyd, bo remis trzeciej drużyny naszej ligi z wicemistrzem Malty tak trzeba nazwać, ale też zdaje sobie sprawę, że Maltańczycy są zaprogramowani na sprawianie niespodzianek, z ich 4 meczy w tym sezonie 3 skończyły się niespodziankami i jestem raczej pewien, że w Chorzowie supersensacji nie będzie, ale nazywajmy rzeczy po imieniu - zlekceważyli ich w pewnym momencie i zapłacili za to sporym wstydem...
Ostatnio edytowane przez rw88 : 15.07.2010 o godz. 18:57.
Odpowiedz cytując