Zwitter napisał(a):

|
O wsydzie to my akurat nie mamy prawa pisać. Grali przy potwornym gorącu, przy czym zremisowali więc oszczędzcie sobie komentarzy, że wstyd.
|
Pogoda jest taka sama dla obu stron. Dla mnie to jest wstyd, bo remis trzeciej drużyny naszej ligi z wicemistrzem Malty tak trzeba nazwać, ale też zdaje sobie sprawę, że Maltańczycy są zaprogramowani na sprawianie niespodzianek, z ich 4 meczy w tym sezonie 3 skończyły się niespodziankami i jestem raczej pewien, że w Chorzowie supersensacji nie będzie, ale nazywajmy rzeczy po imieniu - zlekceważyli ich w pewnym momencie i zapłacili za to sporym wstydem...