koyoot napisał(a):

|
Tak na marginesie to wytlumaczcie mi z kim dzisiaj gramy? FC Siuliaui, czy FC Szawle? Chyba, ze Litwini maja taki jezyk, ze pisze sie Siuliaui, a czyta Szawle?
|
abstrahujac od tego ze ta nazwa brzmi mi bardziej azjatycko niz litewsko
