Załatwisz to w (prawie) każdym punkcie ksero
Prezydentowa, od kilku miesięcy używam Windows 7 i muszę przyznać, że jestem z tego na prawdę zadowolony. A też nasłuchałem się i widziałem jak Vista zamula. Wizualnie są to bardzo podobne (prawie identyczne) systemy, ale jakościowo to niebo, a ziemia. Zatem wg mnie nie masz się czego obawiać i możesz powoli myśleć o wejściu w erę najnowszych systemów operacyjnych
