Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17159
Stary 15.07.2010, 18:22
Ploughmanson napisał(a):Wyświetl post
Jest gdzieś w Krakowie punkt w którym można drukować dokumenty (doc, pdf) np. z pendrive'a
Czy można to załatwić w zwykłym punkcie ksero
Załatwisz to w (prawie) każdym punkcie ksero


Prezydentowa, od kilku miesięcy używam Windows 7 i muszę przyznać, że jestem z tego na prawdę zadowolony. A też nasłuchałem się i widziałem jak Vista zamula. Wizualnie są to bardzo podobne (prawie identyczne) systemy, ale jakościowo to niebo, a ziemia. Zatem wg mnie nie masz się czego obawiać i możesz powoli myśleć o wejściu w erę najnowszych systemów operacyjnych
Odpowiedz cytując