Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12332
Stary 15.07.2010, 18:07
Nawet harmonogramu nie udostępniono, a co dopiero umowę...

Co do pomysłu zasadzenia bluszczu na trybunie - to są chyba jakieś jaja. Można zorganizować zieleń przed trybunami, aby ta poprawiła walory estetyczne z odległości, ale samo zasadzenie zieleni na elewacji to pomysł absurdalny i nie pasujący do obiektu, a taniej i efektowniej wyjdzie pomalowanie tego betonu.
O reszcie lepiej się nie wypowiadać: "brakowało partnera". Oni chyba chcieli, aby Wisła realnie zapłaciła koszt montażu IT czy wyposażenia trybuny zachodniej. Inwestor musi się obudzić, bo za wyposażenie kiosków, kupno telebimów czy budowę zbiorników retencyjnych płacą inwestorzy, tak jest na wszystkich budowanych obecnie stadionach w Polsce! To nie są domysły, a fakty.
Odpowiedz cytując