Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3950
Stary 15.07.2010, 18:01
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Do czego to już doszło, żebyśmy się zespołów z Malty bali
No słabą ligę mamy i tyle.
Ruch się pospinał parę razy w zeszłym sezonie i to wystarczyło na wysoką lokatę w kraju. Problem w tym, że sama ambicja to już mało nawet na ekipy z Malty...
Póki co tydzień spokoju. W rewanżu Niebiescy myślę, że wymęczą awans. I na tym koniec. W następnej rundzie (brak rozstawienia) nie trzeba nawet "pechowego" losowania by spodziewać się ostrego wpier**lu.
Odpowiedz cytując