Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3946
Stary 15.07.2010, 17:56
Przecież widzieliśmy grę Ruchu w obu meczach. Straszny piach ale jakoś wyciągali dobre dobre wyniki. Teraz przyzwoity. Jakby wszyscy grali podobnie (wyniki w stosunku do pokazywanej gry) to byśmy w pucharach zachodzili wyżej
Odpowiedz cytując