Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
3946
15.07.2010, 17:56
Przecież widzieliśmy grę Ruchu w obu meczach. Straszny piach ale jakoś wyciągali dobre dobre wyniki. Teraz przyzwoity. Jakby wszyscy grali podobnie (wyniki w stosunku do pokazywanej gry) to byśmy w pucharach zachodzili wyżej
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928