Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
p1c2u
Member
Od: 05.2004
Skąd: PROCHOWNIA
Offline
#
3944
15.07.2010, 17:52
Już skończcie mówić o tej Żlinie bo i Malta i Polska to takie same ogórki. Dopiero dzięki karnemu strzelili gola bo tak to Ruch by przegral i to byłby dopiero wstyd.
Ostatnio edytowane przez p1c2u : 15.07.2010 o godz. 17:54.
Çarşi
p1c2u
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do p1c2u
Odwiedź stronę domową użytkownika p1c2u!
Znajdź inne posty napisane przez p1c2u