Wyświetl pojedynczy post
p1c2u
Member
 
Od: 05.2004
Skąd: PROCHOWNIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3944
Stary 15.07.2010, 17:52
Już skończcie mówić o tej Żlinie bo i Malta i Polska to takie same ogórki. Dopiero dzięki karnemu strzelili gola bo tak to Ruch by przegral i to byłby dopiero wstyd.
Ostatnio edytowane przez p1c2u : 15.07.2010 o godz. 17:54.
Çarşi
Odpowiedz cytując