flamengista napisał(a):

Ja tylko zadam głupie i z pewnością naiwne pytanie: a czy Konrad w ogóle myśli o zawodzie skauta?
Bo z tego wywiadu to nie wynika.
W takim razie kolejne, jeszcze naiwniejsze pytanie: po co o tym dyskutować?
|
Bo to ciekawy temat?
Bo nie mamy siatki skautów?
Bo po to jest forum?
