A ja sobie tak mysle, ze dobrze bylo by jak bysmy wymeczyli zwyciestwa z
Litwinami... czemu?
Odpowiedz jest prosta.. bo to gwarantowalo by nam kolejne wzmocnienia

Oczywiscie biore pod uwage tylko wygrane ale fajnie by bylo jak by osmieszyli nasza obrone pare razy wtedy moze ktos otworzylby oczy w tym klubie i zaczal wkoncu wzmacniac ten klub.. bo jak tak dalej pojdzie to kolejne wzmocnienia to bedzie.. Wegrzyn i Moskal.