Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 15.07.2010, 17:32
A ja sobie tak mysle, ze dobrze bylo by jak bysmy wymeczyli zwyciestwa z Litwinami... czemu?
Odpowiedz jest prosta.. bo to gwarantowalo by nam kolejne wzmocnienia Oczywiscie biore pod uwage tylko wygrane ale fajnie by bylo jak by osmieszyli nasza obrone pare razy wtedy moze ktos otworzylby oczy w tym klubie i zaczal wkoncu wzmacniac ten klub.. bo jak tak dalej pojdzie to kolejne wzmocnienia to bedzie.. Wegrzyn i Moskal.
Powód: Litwini, Polacy, Filipińczycy - z dużej litery
Ostatnio edytowane przez flamengista : 15.07.2010 o godz. 17:34.