flamengista napisał(a):

Zbymaku,
nie rozmywaj, bo głosów krytycznych nt. Chaveza było ledwie kilka. Większość uważa, że to świetny zawodnik.
Pytanie tylko, czy do nas na pewno trafi.
BTW: w chwili obecnej KAŻDY umiejący kopnąć prosto piłkę stoper jest na wagę złota, bo mamy ich tylko 3, z czego jeden zaraz kończy karierę.
|
Dlatego wlasnie tylko tych kilka wypisalem.To jest własnie przyklad ,ze trafia sie nam ciekawy gracz a tak zawsze znajdzie sie "pare" jakis ale