Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29268
Stary 15.07.2010, 17:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Zbymaku,

nie rozmywaj, bo głosów krytycznych nt. Chaveza było ledwie kilka. Większość uważa, że to świetny zawodnik.

Pytanie tylko, czy do nas na pewno trafi.

BTW: w chwili obecnej KAŻDY umiejący kopnąć prosto piłkę stoper jest na wagę złota, bo mamy ich tylko 3, z czego jeden zaraz kończy karierę.
Dlatego wlasnie tylko tych kilka wypisalem.To jest własnie przyklad ,ze trafia sie nam ciekawy gracz a tak zawsze znajdzie sie "pare" jakis ale
Odpowiedz cytując