Cytat:
|
Na tym forum już od dawna jest taka moda, by każdy "na starość" dostawał etat skauta.
|
Ale możliwe, że się nie zrozumieliśmy.
Trzeba proponować zaufanym ludziom kontrakty, wysyłać na treningi i mecze klubów w okręgowej lidze trampkarzy i juniorów. To nie jest trudne. Problemy pojawiają się, gdy trzeba tego chłopaka wyszkolić.