Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4215
Stary 15.07.2010, 17:07
Cytat:
Na tym forum już od dawna jest taka moda, by każdy "na starość" dostawał etat skauta.
Ale możliwe, że się nie zrozumieliśmy.

Trzeba proponować zaufanym ludziom kontrakty, wysyłać na treningi i mecze klubów w okręgowej lidze trampkarzy i juniorów. To nie jest trudne. Problemy pojawiają się, gdy trzeba tego chłopaka wyszkolić.
Odpowiedz cytując