Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
12328
15.07.2010, 17:05
Inna sprawa to koszty utrzymania takiego zielnika. Nie ma k..wa kasy na telebimy ,a ma być na 30 ogrodników którzy będą zapie...lać z sekatorami po elewacjach . A poza tym niech taj zielona ciota trzyma łapy z daleka od naszego stadionu.
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred