Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3921
Stary 15.07.2010, 17:05
a czy ktos komus broni zyczyc Ruchowi zwysciestwa? Sam im zycze, tyle zeby nie jarać sie ze wzgledu na jakis nic nam niedający ranking, gorzej, jak ktos kibicuje Amice... to juz mnie w****ia :/

Tak to awancuj sobie na 15 miejsce... to raz, widze ze zyjesz inną rzeczywistoscią... Nie nie jestem kibicem Reprezentacji... jestem kibicem Wisły, reprezentacja zawsze Wisle przeszkadzała a nie pomagała. Jedynie co nam pomoże to $$$ (kasa) a marzenia o awansie w rankingach to zostaw sobie dla Football managera
Ostatnio edytowane przez palikot : 15.07.2010 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując