Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12324
Stary 15.07.2010, 16:45
Obawiam się,że oszlifowany nie będzie,skoro zamontowali już kamery do monitoringu od strony Parku Jordana,wiem że specjalnie one nie przeszkadzają ale jednak chyba montowali by je po ewentualnym czyszczeniu betonu...
Odpowiedz cytując