Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17156
Stary 15.07.2010, 16:36
Znalazłam coś, co może działać. Się zobaczy. W każdym razie W7 na wizus jest podobna do Visty. Bardzo mi nie leży. Ale jeśli trzeba będzie, to może się przekonam
Odpowiedz cytując