rav napisał(a):

|
W poniedziałek w północnej nic się nie działo. Wg zapewnień miasta prace zostały zlecone Polimexowi (podpisano umowę), a ich termin odbioru jest na koniec sierpnia, żeby we wrześniu można było przy trzech trybunach mecz międzypaństwowy.
|
Polimex miałby na to 45 dni, więc pewnie zdążą w D zrobić podstawowe zabezpieczenia, dokończą klatki, schody i łazienki na szybko. Lepsze to niż by trybuna stała sobie bez kibiców na niej.