Wyświetl pojedynczy post
greko1
Junior Member
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12319
Stary 15.07.2010, 16:25
rav napisał(a):Wyświetl post
W poniedziałek w północnej nic się nie działo. Wg zapewnień miasta prace zostały zlecone Polimexowi (podpisano umowę), a ich termin odbioru jest na koniec sierpnia, żeby we wrześniu można było przy trzech trybunach mecz międzypaństwowy.
Polimex miałby na to 45 dni, więc pewnie zdążą w D zrobić podstawowe zabezpieczenia, dokończą klatki, schody i łazienki na szybko. Lepsze to niż by trybuna stała sobie bez kibiców na niej.
Odpowiedz cytując