Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12316
Stary 15.07.2010, 16:10
Bardzo dobry pomysł ! To byłby naprawdę super ! Jak Majchrowski albo jakiś jego przydupas czyta to forum to nie zdziwię się jak cos takiego powstanie ale na ......Cracovii Aszkoda bo pomysł przedni i stadion wyglądałby zjebiście . Inna sprawa że żydki gotowe te rośliny potem kwasem podlewać żeby taki ładny nie był
Odpowiedz cytując