Kordel_Walker napisał(a):

Skąd wzięłes te 150 tys? Caly czas myślałem, że trzeba było zapłacić Reginie 250-300tys za zawodnika
+ dla Alvareza ok.250tys kontraktu?
|
Male nieporozumienie

. Pisalem w kontekscie tego ze jego umiejetnosci przez "naszych" byly wyceniane na 150 tys. Euro rocznie. Czyli ze byl to pilkarz poziomu nie wiem, Bartczaka moze. Gora Golanskiego. A trzeba byloby mu placic ponad 400 k Euro rocznie...