Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29265
Stary 15.07.2010, 16:07
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Skąd wzięłes te 150 tys? Caly czas myślałem, że trzeba było zapłacić Reginie 250-300tys za zawodnika
+ dla Alvareza ok.250tys kontraktu?
Male nieporozumienie. Pisalem w kontekscie tego ze jego umiejetnosci przez "naszych" byly wyceniane na 150 tys. Euro rocznie. Czyli ze byl to pilkarz poziomu nie wiem, Bartczaka moze. Gora Golanskiego. A trzeba byloby mu placic ponad 400 k Euro rocznie...
Odpowiedz cytując