Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 15.07.2010, 15:48
Witam,gdzie można obejrzeć mecz że tak powiem w plenerze ? Chodzi o jakiś pub niekoniecznie rynek,czy u Wiślaków jest w ogólę czynne albo w Jamie ?

Nie ma na TV 4

ok już wiem,dzwoniłem właśnie u Wiślaków jest transmisja
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 15.07.2010 o godz. 16:09.
Odpowiedz cytując