|
Witam,gdzie można obejrzeć mecz że tak powiem w plenerze ? Chodzi o jakiś pub niekoniecznie rynek,czy u Wiślaków jest w ogólę czynne albo w Jamie ?
Nie ma na TV 4
ok już wiem,dzwoniłem właśnie u Wiślaków jest transmisja
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 15.07.2010 o godz. 16:09.
|