Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17152
Stary 15.07.2010, 15:43
Pytanie mam takie:

Zakupiłam sobie nowego laptopa z Windowsem 7. Jako, że jestem wytrwałym wyznawcą XP to sobie przeinstalowałam. Wszystko działa pięknie i szybko poza jedną rzeczą. Każde przewijanie lub przesuwanie okna jest strasznie powolne. Tzn zero płynności, okno przesuwa się jakby klatka po klatce. To samo przy przewijaniu. Co może być przyczyną?

Dodam, że laptop to Lenovo G560
Odpowiedz cytując