Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12315
Stary 15.07.2010, 15:41
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Polecam prace Patricka Blanca. Gosc moze i jest dziwakiem ale jednoczesnie jest geniuszem.
I skoro Paryz moze go prosic o te jego pionowe ogrody, to moze tym bardziej Krakow.

Zielen na stadionie - jak najbardziej tak.
W formie ogrodow elewacyjnych - jeszcze badziej tak.

Bryla stadionu jest beznadziejna, nieodpowiednia do miejsca. W tym stadionie wszystko co widoczne dla turysty lezy i kwiczy.
COS TRZEBA Z TYM ZROBIC>

Skoro nie mozna zburzyc i wybudowac nowego - nalezy albo przeprojektowac - ale ta bryla nie ma zadnego potencjalu, albo zakryc. A czym innym zakryc jak nie zielenia ?
Pomysl nie zly, facet jest zajebisty ale pewnie nas na niego nie stac a i terminy ma na kilka lat do przodu. Ale jak by tak na zewnetrznej scianie (d lub E) zrobic sciane w pionie z biala gwiazga na tle naszych barw z roslin widok bylby niesamowity a i pewnie jedyny taki stadion na swiecie.

Ale pewnie koszty byly by nie male, juz nie wspominajac pozwoleniach i checi UM, Majchra
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 15.07.2010 o godz. 16:12.
,
Odpowiedz cytując