Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29260
Stary 15.07.2010, 15:02
(...)

Postawą: lepiej nie krytykujmy zarządu Wisły/polityków/rządu się zwyczajnie brzydzę. Co innego bezpodstawna krytyka ignorantów, co innego próby dociekania prawdy i racji ludzi, którzy się czymś zajmują lub interesują. Zakładam, że wszyscy interesujemy się tu piłką i dlatego oceniamy decyzje włodarzy.
Powód: Wycieczki personalne - na prive'a
Ostatnio edytowane przez flamengista : 15.07.2010 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując