|
(...)
Postawą: lepiej nie krytykujmy zarządu Wisły/polityków/rządu się zwyczajnie brzydzę. Co innego bezpodstawna krytyka ignorantów, co innego próby dociekania prawdy i racji ludzi, którzy się czymś zajmują lub interesują. Zakładam, że wszyscy interesujemy się tu piłką i dlatego oceniamy decyzje włodarzy.
Powód: Wycieczki personalne - na prive'a
Ostatnio edytowane przez flamengista : 15.07.2010 o godz. 17:17.
|