Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 15.07.2010, 14:54
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Imo jedyną drużyną, która na dziś może odskoczyć od reszty stawki jest Legia - jeśli nazwiska zagrają jak trzeba. Choć z drugiej strony Skorża tam to chyba bardzo złe rozwiązanie.
Skorża to wg. mnie najlepsze co mogło im się przytrafić. Ale sztab, który zabrał ze sobą już nie za bardzo.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 15.07.2010 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując