skttrbrain napisał(a):

|
Imo jedyną drużyną, która na dziś może odskoczyć od reszty stawki jest Legia - jeśli nazwiska zagrają jak trzeba. Choć z drugiej strony Skorża tam to chyba bardzo złe rozwiązanie.
|
Skorża to wg. mnie najlepsze co mogło im się przytrafić. Ale sztab, który zabrał ze sobą już nie za bardzo.