Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29257
Stary 15.07.2010, 14:25
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za tego posta, przynajmniej wiem już dlaczego część z Was nie jest zwolennikiem wypożyczeń z opcją pierwokupu. Nie rozumiecie jak to działa.

Postaram się wytłumaczyć:

Klub X umawia się z klubem Y, że z Y przejdzie zawodnik Z na zasadzie wypożyczenia z opcją transferu defintywnego.
W zawartej między tymi klubami umowie już na starcie jest wpisana kwota za, która można zawodnika pozyskać. Ponadto klub ma pierwszeństwo w kupnie zawodnika Z.

Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśniła.
Nie dość, że ma pierwszeństwo, to najczęściej jeszcze cena już jest z góry ustalona. Wypożyczenie z opcją pierwokupu to bardzo dobry interes - zawodnik się sprawdza, to go odkupujemy, a jak nie, to nie mamy darmozjada na granuszku (jak np. Hristov)
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując