Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29252
Stary 15.07.2010, 13:48
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze druga strona medalu. Jeżeli wypożyczony zawodnik okaże się świetnym zawodnikiem, to zainteresują się nim mocniejsze kluby i nie podpisze z nami umowy.Nie wiem do końca jak wygląda to prawo pierwokupu. Co z tego, że Wisła ma pierwszeństwo w zakupie zawodnika, skoro od samego zawodnika zależy czy chce przejść do danego klubu. No chyba, że wszystko jest już wcześniej uzgodnione także z zawodnikiem i przedłużenie umowy zależy wyłącznie od Wisły, wtedy rzeczywiście jest to świetne rozwiązanie.

Odnośnie Alvareza. Czytałem, że ten zawodnik był najlepiej zarabiającym piłkarzem w naszej drużynie. Rzekomo część jego kontraktu płacił jego macierzysty klub. Alvarez był niezłym zawodnikiem, ale umówmy się. Na pewno nie zasługiwał na czołową płacę w naszym klubie.
Z tego co się orientuję to można podpisać z zawodnikiem kontrakt z możliwością przedłużenia jeśli zostanie wykupiony, a to blokuje takiemu zawodnikowi możliwość ucieczki do innego klubu. Jeśli się mylę to sorry...
Odpowiedz cytując