Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2539
15.07.2010, 13:42
sessegnon dzieki za link wlasnie o ta strone mi chodzilo wczesniej ;-)
Mowilem Wam, ze z ipla sa jaja a ja akurat zagranica jestem ale w sumie nie jest to nie do obejscia..
Ostatnio edytowane przez satori : 15.07.2010 o godz. 13:46.
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori