Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2539
Stary 15.07.2010, 13:42
sessegnon dzieki za link wlasnie o ta strone mi chodzilo wczesniej ;-)
Mowilem Wam, ze z ipla sa jaja a ja akurat zagranica jestem ale w sumie nie jest to nie do obejscia..

Ostatnio edytowane przez satori : 15.07.2010 o godz. 13:46.
Odpowiedz cytując