flamengista napisał(a):

|
Dokładnie. Plotka, że w razie dobrego wyniku w dzisiejszym meczu pozyskamy kilku graczy jest pozbawiona sensu.
|
Cała nasza polityka kadrowa ostatnich lat jest pozbawiona sensu, racjonalizmu i profesjonalizmu, a to rzekome uzależnianie wzmocnień od jednego meczu/dwumeczu w szczególności.
Polityki kadrowej nie wolno uzależniać od jednego spotkania, bo to sprawa na lata. Nawet,jesli nie daj Boże dzięki "wspaniałym" pomysłom zarządu znów już teraz zakończymy przygodę z pucharami, Wisła nie przestanie potrzebować wzmocnień na ligę i zakwalifikowanie się do pucharów za rok.
Odpadnięcie z pucharów nie sprawi, że nagle przybędzie nam stoperów, niezbędnych napastników, pomocników, że Kowalski nagle będzie się do czegoś nadawał, itd, itp.
W normalnym klubie nie myśli się chorymi kategoriami.