Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12303
Stary 15.07.2010, 13:31
Markus napisał(a):Wyświetl post
Już nie chce mi się czytać kolejnych wywiadów przedstawicieli miasta...

Jak oni chcą oddać gotowy stadion w październiku, skoro z trybuną północną nadal nic nie robią?

Czy ktoś może wyjaśnić, jakie to kolejne nieprzekraczalne przeszkody uniemożliwiają tam natychmiastowe rozpoczęcie prac? Bo już się zaczynam gubić w tych coraz zabawniejszych tłumaczeniach i usprawiedliwieniach inwestora...
Stadion jak będzie w grudniu to będzie cud. Jak będzie na rundę wiosenną- będzie naprawdę dobrze. Jak będzie w przyszłym czerwcu, to się nie zdziwię. Październik to można sobie z głowy wybić już od dłuższego czasu. Pomijając nawet fakt, że D jest wydmuszką, a A/B jak ktoś słusznie zauważył jest tam gdzie ciągle niegotowe C rok temu. Ktoś to jeszcze musi odebrać. Przy odbiorze znajdą pewno buble wymagające naprawy albo przerobienia (przy odrobinie szczęścia zmienią się przepisy p-poż czy inne i znowu nie będzie to niczyja wina - ot siła wyższa).

Ale spokojnie, mamy na co zrzucić - w listopadzie nie mogli prowadzić prac, bo obawiali się, że przyjdzie zima. W grudniu zima przyszła i trzymała, że ho ho. Potem mieliśmy chwilę normalności, ale dzięki bogu Wisła nie miała prezesa, więc to jej wina. Potem wiosna była jaka była i skończyła się powodzią. Powódź płynnie przeszła w suszę, a przy takiej pogodzie też się nie da robić wykończeniówki. Za chwilę przyjdzie jesień, jesień to zło wcielone, a potem zacznie się od nowa.

Odpowiedz cytując