Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
29245
15.07.2010, 13:12
dzollo
napisał(a):
Ad.4 Meczę będe ogladał najbliższy juz dzis o 20
A z tydzien mam zamiar stawić się na R22.
Yeep... Nie gramy na R22 za tydzień tylko na Suchych Stawach !!
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*