|
Panowie , jeśli chcemy stworzyć siatke skautingu z prawdziwego zdarzenia to od czegoś trzeba zacząć. Dlatego nie widzę większych problemów żeby na początek zatrudnić go w takiej roli. Niech wychacza młode talnty z niższych lig, może uda sięmu kogoś wartościowego znaleźć. A jak nie uda, to kasa pewnie dla takiego skauta na rejon krajowy pewnie będzie nie wielka więc i strata nie duża a nóż się uda...
|