Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29239
Stary 15.07.2010, 12:44
Nie nie widzę, ponieważ maja identyczny problem z ofensywa. Uwierz mi ale sciagniecie Wichniarka nie jest satysfakcjonujace dla ich kibicow, sprzedali NAJLEPSZEGO GRACZA EKSTRAKLASY, ktory jest tyle wart ile dwojka naszych bylych stoperow i zaden Wichniarek czy Tshibamba tego nie zrekompensuje, wiec jest to porownywalne do naszej sytuacji, tylko teraz pytanie, lepiej nie miec obrony czy lepiej nie miec ataku? moze ktos zaraz powiedziec ze zaraz dokupia dwoch kolejnych, a ja powiem ze wtedy my tez kupimy dwoch, ale obroncow i strata marcelo i glowy nie bedzie tak "bolesna" dla zespolu
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę

Śląsk - Wisla - Lechia

Braci się nie traci!

edit by Jaroo1

Odpowiedz cytując