Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29238
Stary 15.07.2010, 12:40
kondzio500 napisał(a):Wyświetl post
a i jak mamy sie trzymac oficjalnych rzeczy to pan Tshibamba i pan Rudnevs jeszcze nie przeszli do Lecha a wiec narazie maja tak samo emerytowanego napastnika jak to mowisz i jacka Kiełba za 200tys. euro czyli wydane narazie jakies 3,4x mniej niz Wisła
Ty, a przed sezonem rozpierdzielili sobie w drobiazgi obronę? Potrzebowali na gwałt jakiegokolwiek bramkarza? Bo mnie się wydaje, że mają tam o wiele większy spokój niż my.
Te transfery, które przeprowadziliśmy były po to tylko, żeby nie musieć wystawiać ME w pierwszym składzie. Widzisz różnicę?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując