kondzio500 napisał(a):

|
a i jak mamy sie trzymac oficjalnych rzeczy to pan Tshibamba i pan Rudnevs jeszcze nie przeszli do Lecha a wiec narazie maja tak samo emerytowanego napastnika jak to mowisz i jacka Kiełba za 200tys. euro czyli wydane narazie jakies 3,4x mniej niz Wisła
|
Ty, a przed sezonem rozpierdzielili sobie w drobiazgi obronę? Potrzebowali na gwałt jakiegokolwiek bramkarza? Bo mnie się wydaje, że mają tam o wiele większy spokój niż my.
Te transfery, które przeprowadziliśmy były po to tylko, żeby nie musieć wystawiać ME w pierwszym składzie. Widzisz różnicę?