Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29231
Stary 15.07.2010, 12:24
Akurat wypożyczanie zawodników z opcją kupna po okresie wypożyczenia to bardzo dobra wg mnie taktyka naszych działaczy. O wiele trudniej o podjęcie złej decyzji - kazus Łobodzińskiego, któremu trzeba teraz płacić mega kasę za jego siedzenie na ławce lub chodzenie po boisku...

A że z Alvarem się nie udało to nie wina zarządu. Nie możemy spełniać wszystkich zachcianek finansowych grajków.

Tylko lepiej o naszych działaczach (zdolnościach negocjacyjnych) świadczy, że potrafią dogadać zawodnika na wypożyczenie z opcją kupna.
Odpowiedz cytując