|
Akurat wypożyczanie zawodników z opcją kupna po okresie wypożyczenia to bardzo dobra wg mnie taktyka naszych działaczy. O wiele trudniej o podjęcie złej decyzji - kazus Łobodzińskiego, któremu trzeba teraz płacić mega kasę za jego siedzenie na ławce lub chodzenie po boisku...
A że z Alvarem się nie udało to nie wina zarządu. Nie możemy spełniać wszystkich zachcianek finansowych grajków.
Tylko lepiej o naszych działaczach (zdolnościach negocjacyjnych) świadczy, że potrafią dogadać zawodnika na wypożyczenie z opcją kupna.
|