SĘDZIA ZGRED napisał(a):

|
Martwi mnie jedno że nawet jak pozyskujemy zawodników to tylko na wypożyczenie. Rozumiem że działacze są ostrożni , żeby nie sprowadzić szrotu... ale jeśli to ma wyglądać tak jak z Alvarezem czyli oddanie go spowrotem, to to sensu nie ma wtedy . Zawodnicy nie zdąża się zgrać a i podejście tych zawodników może być zagadką. Czasami to można się pogubic w tej polityce transferowej naszego klubu.
|
Bardzo dobrze robią! Alvarez mół przyjśc do Wisły tyle, że chciał zarabiać fortune: 400 tys Euro, na jego umiejętności to wyceniam go na 150 tys do 200tys... Jak sie sprawdzi to wtedy można sie zastanowić, i nic nie ryzykujemy