Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29230
Stary 15.07.2010, 12:19
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Martwi mnie jedno że nawet jak pozyskujemy zawodników to tylko na wypożyczenie. Rozumiem że działacze są ostrożni , żeby nie sprowadzić szrotu... ale jeśli to ma wyglądać tak jak z Alvarezem czyli oddanie go spowrotem, to to sensu nie ma wtedy . Zawodnicy nie zdąża się zgrać a i podejście tych zawodników może być zagadką. Czasami to można się pogubic w tej polityce transferowej naszego klubu.
Bardzo dobrze robią! Alvarez mół przyjśc do Wisły tyle, że chciał zarabiać fortune: 400 tys Euro, na jego umiejętności to wyceniam go na 150 tys do 200tys... Jak sie sprawdzi to wtedy można sie zastanowić, i nic nie ryzykujemy
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując