Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
patryk95
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
2535
15.07.2010, 12:04
Jeżeli ktoś jest zagranicą to z Ipli nie obejrzy bo tylko polskie IP dopuszczają
Bez sensu
patryk95
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patryk95
Znajdź inne posty napisane przez patryk95