Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_WD
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
17149
15.07.2010, 11:59
Na jakim kanale będzie dzisiejszy mecz Wisły? nie mogę znaleźć nigdzie informacji
Kuba_WD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_WD
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_WD