Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17148
Stary 15.07.2010, 11:56
Ma ktoś imienne tablice rejestracyjne w aucie ? Chodzi mi w sumie o kwestię od strony formalnej. Czyli jeśli pójdę zarejestrować w tym przypadku motocykl to co dostanę od razu ? w przypadku normalnych blach jak pamiętam dostaje się miękki dowód z waznością miesięczną i 2 blachy. Jak jest w przypadku imiennych tablic ?
Odpowiedz cytując