maciekTSW napisał(a):

|
Pomyśleć trzeba jeszcze o tym, że to jest stadion i to w Krakowie i za jakiś czas na pewno parchaci próbowali by podlać czymś takiego bluszcza i wtedy co? Uschnie i będzie tylko syf. Poza tym pewnie operator stadionu musiałby zatrudniać armię ogrodników do tego pomysłu...
|
To nie jest ogrod z chwastami ktory pielisz 3 razy w miesiacu, tylko starannie wyselekcjonowane rosliny.
Ogrod sie doglada 2 razy w roku, nawet ziemi tam nie ma, tylko na ruszcie stalowym i siatce jest warstwa filcu.
To akurat wiem, bo cos takiego zrobilismy na jednej rezydencji w Dublinie, a inspiracja byly wlasnie prace Blanca.