Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline
#
12297
15.07.2010, 11:18
Pomyśleć trzeba jeszcze o tym, że to jest stadion i to w Krakowie i za jakiś czas na pewno parchaci próbowali by podlać czymś takiego bluszcza i wtedy co? Uschnie i będzie tylko syf. Poza tym pewnie operator stadionu musiałby zatrudniać armię ogrodników do tego pomysłu...
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
maciekTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekTSW
Odwiedź stronę domową użytkownika maciekTSW!
Znajdź inne posty napisane przez maciekTSW