Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29216
Stary 15.07.2010, 10:53
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Dzollo ja bym raczej tak wskazal: Marcelo<Chavez. Ogladaliscie mecze Hondurasu? Ja dalej nie moge wyjsc z podziwu ze kogos takiego sie udalo nam wogole namowic do negocjacji z nami.
A jesteśmy na 100% pewni, że to prawda? Oby była.
Poza tym z kim my już ponoć nie negocjowaliśmy i zwykle g.... z tego wynikało.
Makinwa, Tristan, Dzeko, Baros - x lat temu.
Odpowiedz cytując