|
Jadąc tramwajem przez Powstańców Wielkopolskich i widząc te malowidła co zrobili na rocznicę 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem, pomyślałem sobie, że fajnie by było gdyby na tych szarych, brzydkich, zewnętrznych częściach naszego stadionu zrobić jakiś mega graffiti, z twarzami legend, fanklubów czy coś.. zrobiło by to wrażenie, szkoda tylko, że to raczej nierealne..
|