Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12289
Stary 15.07.2010, 10:38
Jadąc tramwajem przez Powstańców Wielkopolskich i widząc te malowidła co zrobili na rocznicę 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem, pomyślałem sobie, że fajnie by było gdyby na tych szarych, brzydkich, zewnętrznych częściach naszego stadionu zrobić jakiś mega graffiti, z twarzami legend, fanklubów czy coś.. zrobiło by to wrażenie, szkoda tylko, że to raczej nierealne..
Odpowiedz cytując