Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29214
Stary 15.07.2010, 10:37
Marcinklon napisał(a):Wyświetl post
jak będzie taki jak Diaz "człowiek chaos" to będzie nie ciekawie
Na MŚ nie wydawał się b6yć "człowiekiem chaosem" pożyjemy zobaczymy :]
Odpowiedz cytując