lepsze to niż marudzenie typu " a czemu w prawym rogu nie ma jeszcze krzesełka, zapomnieli?, zamontują je?, obtułowicz nie zaprojektował
Zieleń od strony parku Jordana to według mnie dobry pomysł, trzeba by tylko wywalić ogrodzenie od strony deptaku, tak aby stanowiło to jedna całość.