Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12288
Stary 15.07.2010, 10:35
lepsze to niż marudzenie typu " a czemu w prawym rogu nie ma jeszcze krzesełka, zapomnieli?, zamontują je?, obtułowicz nie zaprojektował

Zieleń od strony parku Jordana to według mnie dobry pomysł, trzeba by tylko wywalić ogrodzenie od strony deptaku, tak aby stanowiło to jedna całość.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując