michu-k napisał(a):

Prawda jest taka- gdyby nie mohery i podobne, Kaczyński nie miał by tak wysokiego poparcia. Co więcej, jestem gotów stwierdzić że jego miejsce jako kontrkandydat Komorowskiego zajął by Napieralski. Powiem Wam więcej. Jest mi smutno że Małopolska głosowała za Kaczyńskim.
|
Używając Twojego języka i sposobu myślenia można by napisać tak:
Prawda jest taka gdyby nie tuskdojcze, mniejszości narodowe, przesiedleńcy zza Buga mieszkający na ścianie zachodniej Polski, więźniowie zakładów karnych oraz geje, Komorowski nie miałby tak wysokiego poparcia. I wtedy tez jestem gotów stwierdzć, ze jego miejsce zająłby Napieralski.
Jestem dumny, ze mieszkańcy Małopolski nie znaleźli się w tym ww. wątpliwie przyjemnym gronie.