Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29209
Stary 15.07.2010, 10:02
To będziemy mieli dwóch zawodników z Hondurasu Costly i Chavez do tego Diaz - jakoś "czarno" to widzę....
Widać jak na dłoni, że w klubie nikt nie zajmuje się wzmocnieniami, robione są one poprzez agencje menadżerskie - ktoś tu mówił o prowizjach... no tak Kapka wrócił to teraz mamy....


http://tsw.com.pl/news/Honduraski-zaciag-Wisly-355
Odpowiedz cytując