Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12284
Stary 15.07.2010, 09:58
No zajebiście - wymyśliła siatke i pnacza na niej.Ja już naprawde nie wiem czy w tym mieście jest ktoś z urzędników normalny? Rozumiem ze to tylko pomysł (narazie) ale noż do k...y nedzy czy oni sa normalni? Zamiast powiedzieć : tak wytynkujemy, wymalujemy etc. żeby to jakoś wygladało to nam krzaczki chca posadzić żeby tego bunkra nie bylo widać.
Może się upalili z tym redaktorem bo to jest po prostu niedowiary.
P.S.Kolejne opóźnienie- 3 trybuny miały być z początkiem sierpnia - a już piszą że na 7 wrzesień.Kto sie ze mną zakłada że za niedługo cały stadion ustalą na 31 grudnia?
Odpowiedz cytując